MALTA

Malta Dil Okulu Danışmanlığı

Malta için sadece dil okulları için hizmet vermekteyim. 

Malta İtalya'nın altında bulunan bir ada ülkesidir. Avrupa Birliği üyesidir. Ülkenin uzun yıllar İngiliz sömürgesi olmasından dolayı resmi dilleri Maltaca ve İngilizce'dir. Bunu da fırsat bilerek yaklaşık 30 yıldan fazladır ülkede yabancı öğrencilere ingilizce dil eğitimi veren kurumlar bulunmakta. 

Malta'nın bizim için 2 büyük avantajı var. Birincisi ingilizce dil eğitimi alabileceğimiz ülkeler olan Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda arasından vize alabilmesi en kolay ülke olması. İkincisi ise yine bu ülkeler arasından maliyeti en uygun ülke olmasıdır. Kış döneminde haftalık 75 Euro'ya bile haftada 30 ders ingilizce dil eğitimi alabileceğiniz okullar bulunmakta. 

Kendim orada eğitim alırken hayatımın en güzel zamanlarını geçirdim diyebilirim gerçekten. Bu linkteki yazımdan oradaki tecrübelerime ulaşabilirsiniz. http://maltada12hafta.blogspot.com/ 

Ayrıca youtube kanalımdaki Malta ile alakalı videolara da bu linkten ulaşabilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=0szIrj6_0ZQ&list=PLOMz3TO6iZVI2xbq9P0vi8_QpmNoF0Kv6 

Malta'da dil eğitimi düşünüyorsanız linkteki formu doldurabilirseniz durumunuzu inceleyip size en kısa sürede dönüş sağlayabilirim. 

https://necipoguz.com/vize-degerlendirme-formu