İNGİLTERE

İngiltere Öğrenci Vizesi Danışmanlığı

Türk vatandaşlarının, İngltere'de eğitim alabileceği farklı kategoriler bulunmakta. Bunlar Dil Eğitimi ve Üniversite programlarıdır.

Dil Okulu Programları

İngiltere'de dil eğitimi programları hem öğrencilerin hem de yetişkinlerin alabileceği bir programdır. İngiltere'de yüzlerce dil okulu bulunmakta, İngilizce dil eğitimi sektörünün de beşiği olmuştur. İngiltere diyoruz ama aslında Birleşik Krallığı'n tamamında dil okulları var. Birleşik Krallık ülkeleri İngiltere, İskoçya, Galler, Kuzey İrlanda. Bu programda vize alabilmek için neden İngiltere'de neden dil eğitimine ihtiyaç duyduğumuzu ve maddi durumumuzun bu eğitim için yeterli olduğunu belgeleyebilmemiz gerekmekte. 

İngiltere'de ki dil eğitimi programlarının bir başlangıç tarihi yoktur, okullarda devamlı öğrenci sirkülasyonu olduğu için vize alabildikten sonra her pazartesi size uygun seviyedeki kursa katılım sağlayabilmektesiniz. 

Birleşik Krallık dil eğitimi için 2 farklı vize türü uygulamakta. Birincisi 6 ay'a kadar başvuru yapılan eğitimlerde verilen 6 ay geçerli turist vizesi. Diğer de 7 - 11 ay arası eğitimlerde başvuru yapılan 11 aylık öğrenci vizesidir. 

İngiltere'de dil eğitimi düşünüyorsanız linkteki formu doldurabilirseniz durumunuzu inceleyip size en kısa sürede dönüş sağlayabilirim. 

https://necipoguz.com/vize-degerlendirme-formu

Üniversite Programları

İngiltere'de lisans yada yüksek lisans yapabilmeniz için IELTS'den min. 6.0 skoruna sahip olmanız gerekmekte. 

Eğer bu skorunuz yok ise foundation programlarını düşünebilirsiniz. Foundation programı lise mezunları için Birleşik Krallık'ta üniversite eğitimi öncesinde alınan bir hazırlık programıdır. Bu programda ingilizce eğitiminden daha çok, bir sonraki sene başlanılacak olan üniversite eğitimine sizi hazırlamaktadır. Bu programın da kendisi ingilizce olduğu için, kabul şartı olarak IELTS'den min. 4.5 skorunuz bulunması gerekmekte. 

Birleşik Krallığı'n bu programları ile vize alabilmek için eski adıyla Tier-4 yeni adıyla Student visa'ya başvuruyoruz. Eğer ki yeterli maddi imkanı hesabınızda gösterebilirseniz bu vizeden ret alma ihtimaliniz çok düşük, vize onay oranı en yüksek olan vize türlerinin başında gelir Student Visa. 

İngiltere'de foundation, lisans ve yüksek lisans programları yıllık 9.000£'den başlayıp okuluna göre yukarı doğru gitmektedir. 

İngiltere'de bir çok üniversiteye benim aracılığımla kayıt gerçekleştirebilir ve vize danışmanlığı alabilirsiniz. Böyle bir niyetiniz varsa linkteki formu doldurabilirseniz durumunuzu inceleyip size en kısa sürede dönüş sağlayabilirim. 

https://necipoguz.com/vize-degerlendirme-formu

İngiltere Turist Vizesi Danışmanlığı

Bu danışmanlıkta, başvuru formlarınızın doldurulması, topladığınız evrakların düzenlenmesi, başvuru mektubunuzun yazılması gibi tüm işlemleri ben tamamlıyorum. Danışmanlık almayı düşünürseniz alttaki formu doldurabilirsiniz. 

https://necipoguz.com/vize-degerlendirme-formu

Başvurunuzu kendiniz tamamlıyorsanız aklınıza takılan yerler için benden ücretli seans satın alabilirsiniz. Orada ekran paylaşarak dosyalarınız üzerinden detaylı bilgiler aktarabiliyorum.

https://introwise.com/necipoguz